Hakkımızda


Kempro Kimyasal Maddeler, 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kimyasal ve özellikle polimer (tailor-made) üreticisi olup bunun yanında dünya genelinde çok iyi bilinen firmaların Türkiye tek yetkili temsilcisi ve distribütörüdür.  

Kempro'nun müşterileri ve hizmetleri sadece Türkiye ile sınırlı değildir. Kempro, Balkan, Kuzey Afrika ve Orta Doğu bölgelerine hem lokal stoklarından hem de serbest bölge stoklarından malzeme tedarik etmektedir. Deneyimli ve kalifiye satış gücü ile müşterilerine gelişen teknoloji ve ürünler hakkında doğru bilgiyi sağlamaktadır.

Kempro, müşterilerinin ihtiyacı olan özel üretimleri yapabilecek araştırma ve geliştirme laboratuvarına, üretim tesislerine ve teknik ekibe sahiptir.

Kempro istediğinize uygun olarak terzi usulü; Akrilik Polimer & Kopolimer Solisyonları ve Akrilik Polioller; Solventli, Solventsiz Poliüretan Reçineler; ve Prepolimerler, Su Esaslı Poliüretan, Akrilik ve Poliüretan-Akrilik Hibrit Dispersiyonlar üretiyoruz.

Ürünlerimiz; yapıştırıcı, tekstil, boya, ahşap, kozmetik, marin, ayakkabı, deri, metal, kaplama, izolasyon, otomotiv, beyaz eşya, kablo, elektronik ve kağıt sektörlerinde kullanılmaktadır.

Gizlilik Politikası | Site Haritası | İletişim
Copyright © 2013       Kempro Kimyasal Maddeler Her Hakkı Saklıdır.